درخواست گواهینامه

 موسسه آموزشی و مشاوره مالی و کسب و کار آوان  با همکاری و تفاهم نامه با سازمانهای دولتی و خصوصی اقدام به اعطای گواهینامه های مختلف پس از دوره های آموزشی نموده است .

این گواهینامه ها در رشته های مختلف ارائه شده و از سازمانهای زیادی تایید شده هستند که می توانید پس از گذراندن دوره درخواست صدور مدرک نمایید  :

گواهینامه QAL انگلستان

photo_2016-05-03_13-51-22

موسسه آوان به عنوان شریک تجاری آکادمی QAL انگلستان برای دانش پژوهان که دوره های آموزشی را به صورت کامل پشت سر بگذارند و نمره قبولی دریافت کنند مدرک لاتین از آکادمی QAL انگلستان صادر میکند که میتواند به عنوان یک رزومه معتبر برای دانش پزوهان مورد استفاده باشد.

گواهینامه انگلیسی موسسه آوان

finsl-avan-certificate

مدرک انگلیسی موسسه آوان علاوه بر داشتن مزایای مدرک فارسی از جنبه بین المللی نیز برخوردار است و می توان به عنوان یک رزومه معتبر در هرجای دنیا که باشید ارائه نمایید.

گواهینامه فارسی موسسه آوان

photo_2016-05-03_13-36-13

موسسه آموزش و مشاوره مالی آوان دارای محوز براگزاری دوره های اموزشی تخصصی بورس از سارمان بورسی و اوراق بهادار است به گواهینامه های این مرکز نیز مورد تایید سازمان بورس و اوراق بهادار میباشد . دارندگان این گواهینامه ها میتوانند به عنوان رزومه اموزشی از این گواهی نامه بهره برده و درصورت تکمیل دوره های اموزشی به عنوان مدرس و تحلیلگر فعالیت کنند.

طراحی سایت و بهینه سازی توسط dobal Logo
avanco.ir © 2016