مرداد ۱۸, ۱۳۹۵ اتمام نظردهی

ـ افکار مثبت

نوشته شده توسط :hamidreza درمرداد ۱۸, ۱۳۹۵

برای رسیدن به موفقیت در زندگی باید افکار مثبت را جایگزین افکار منفی کنید، زیرا افکار مثبت یکی از عوامل موثر بر موفقیت در زندگی محسوب می‌شود.

وقتی ​ افکار منفی ذهن شما را درگیر میکند قدرت فکر کردن را از شما میگیرد دقت را در کار کاهش میدهد وقتی ذهن شما درگیر افکار منفی میشود شما دیگر نمیتوانید از حافظه بلند مدت و کوتاه مدت خود استفاده کنید افکار منفی پشتکار شما روحیه شما و اعتماد به نفس شما را کاهش میدهد افکار منفی نقاط ضعف زیادی را به شما میدهد.

وقتی افکار منفی به سراغ شما آمد، یک نفس عمیق بکشید و سپس با آرامش به موضوعات خوب و امیدبخش فکر کنید، زیرا ​ افکار منفی مانع رسیدن شما به اهدافتان می‌شود. اگر بتوانید بر افکارتان مسلط شوید، آن وقت می‌توانید با روحیه‌ای مناسب و خوب به هدف‌تان در زندگی دست یابید.شما برای موفق شدن نباید اجازه دهید که افکار منفی به سمت شما هجوم بیاورد زیرا اگر نتوانید ذهن خود را آزاد کنید هرروز و هرروز این افکار بیشتر خواهد شد و بیش از آنچه که فکر میکنید شما را از زندگی عقب می اندازد و آنگاه از زندگی لذت نمیبرید و طعم زندگی را هرگز حس نخواهید کرد و هروز نا امید تر از دیروز میشوید. موفقیت ما در زندگی به نوع تفکر و نیز نگرش ما بستگی دارد. پس همیشه مثبت فکر کنید و شاد باشید، زیرا لحظه‌ها در گذرند.
ادامه دارد…

نویسنده:حمیدرضامحمدی

برای دانلود رایگان کتاب
“هنر ارتباط با آدم های دشوار”اینجا کلیک کنید

طراحی سایت و بهینه سازی توسط dobal Logo
avanco.ir © 2016