سرمایه گذاری در بورس
اردیبهشت ۴, ۱۳۹۶ اتمام نظردهی

مشاوره سرمایه گذاری در بورس

نوشته شده توسط :admin دراردیبهشت ۴, ۱۳۹۶

با توجه به اینکه همه اشخاص فرصت کافی جهت مطالعه و شناخت سهام خوب و سود ده را ندارد بدیهی است که می بایست اینگونه افراد به مشاور  قابل اطمینانی مراجعه نمایند

در همین راستا شرکت‌هایی از سمت سازمان بورس مجوز فعالیت گرفته اند که صلاحیت مشاوره دادن به افرادی که زمان کافی برای فعالیت در بازار بورس و یا تخصص کافی برای موفقیت در این بازار را ندارند به این شرکت ها مراجعه کرده و از آنها برای خرید و فروش خود در بازار بورس مشاوره سرمایه گذاری بگیرند.

 

این شرکت ها که با نام شرکت‌های مشاور سرمایه گذاری شناخته می شوند معمولا تحلیلگران و مشاورانی  زبده دارند و بر اساس تحلیل و بررسی تحلیلگران و مشاوران خود پیشنهاد ها و سیگنال های خرید و فروشی را به مشتریان خود می دهند . شرکت های مشاور سرمایه گذاری و حتی شرکت های سبدگردانی اجازه تضمین سود ندارند و مشتری باید با علم به عملکرد خود آنها به این شرکت ها تکیه کند .

 

البته و خوشبختانه برای تبدیل شدن به یک شرکت مشاور سرمایه گذاری و یا سبدگردان مراحل مختلف و ضوابط سختگیرانه ای از سمت سازمان بورس لحاظ شده است که باعث می گردد اکثر مشاور سرمایه گذاری های و شرکت های سبد گردان عملکرد نسبتا خوبی داشته باشند.

 

موسسه آموزش و مشاوره مالی آوان با داشتن مجوز رسمی آموزش و مشاوره از سازمان بورس اوراق در شهرهای تهران، قم و همدان اقدام به برگزاری دوره های تخصصی بورس نموده و همچنین شرکت کنندگان در این دوره ها از پشیتبانی و مشاوره رایگان در زمینه سرمایه گذاری در بورس برخوردار خواهند شد.

طراحی سایت و بهینه سازی توسط dobal Logo
avanco.ir © 2016