به گزارش روابط عمومی موسسه آوان، سهامداران بازار سرمایه همچون سایر سرمایه گذاران پیش از سرمایه گذاری باید مجموعه ای از آموزش ها را فرا بگیرند. این روزها فعالیت در بورس بیش از هر زمان دیگری به دغدغه گروهی از افراد تبدیل شده است، به همین دلیل  قصد داریم شما را با یکی از مفاهیم بازار سرمایه آشنا کنیم.

فارکس(FOREX) در لغت از عبارت Foreign Exchange که به معنای تبادل ارزهای خارجی است. شما می‌توانید دربازار فارکس به داد و ستد انواع ارزهای خارجی بپردازید.بزرگترین بازار مالی دنیا بازار فارکس هست که روزانه میلیارد‌ها دلار پول در آن بازار جابه جا می شود و افراد زیادی به موفقیت می رسند.

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی موسسه آوان، چگونه با تکنیک NLP اعتماد به نفس را افزایش دهیم؟ راه های تقویت اعتماد به نفس Self Confidence در زنان، کودکان،نوجوانان و دانش آموزان چیست؟ چگونه بهترین عملکرد را در سخنرانی، مصاحبه، امتحان و جمع دوستان داشته باشیم؟ علائم کمبود اعتماد بنفس کدامند؟ از کجا بفهمیم دارای اعتماد به نفس کمی هستیم؟ فرق اعتماد به نفس و عزت نفس چیست؟ اگر این افکار در ذهن شما شکل می گیرد، علاوه بر اعتماد به نفس باید عزت نفس خود را تقویت کنید.

به همین منظور موسسه آوان در نظر دارد دوره افزایش عزت نفس با تکنیک های NLP برگزار کند و جهت کسب اطلاعات بیشتر ارسال عبارت «عزت نفس» به شماره 5000137124 یا تماس با ۰۲۵۳۷۱۲۴ حاصل نمایید.

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی موسسه آوان، ارز دیجیتال (Cryptocurrency) شکل خاصی از پول دیجیتال است که بر پایه علم رمزنگاری ایجاد شده است. بیشتر ارزهای دیجیتال برای بهره‌مند شدن از ویژگی‌های اساسی مانند غیرمتمرکز بودن، شفافیت و تغییرناپذیر بودن از بلاک چین استفاده می‌کنند.

ماهیت غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال به این معنی است که هیچ نهاد، گروه یا سازمانی آن‌ها را کنترل نمی‌کند.

کریپتوکارنسی‌ها را می‌توان به صورت مستقیم و بدون دخالت هرگونه واسطه‌ای در اینترنت به شخص دیگری ارسال کرد. یعنی برای ارسال ارزهای دیجیتال به یکدیگر نیازی به افتتاح حساب بانکی، استفاده از خدمات بانک‌ها یا هر سازمان واسطه‌ دیگری نخواهید داشت.

ادامه مطلب...