در 27 ساعت می توانید دوره جامع  تحلیل تک کندلی +i را یاد بگیرید و مهارت معامله گری خود را ارتقا دهید.

با شرکت در این دوره سیستم معاملاتی +i را یادگرفته و فقط با تحلیل یک کندل، سرعت و سهولت معاملات خود را بالا ببرید.

دوره جامع تحلیل تک کندلی +i

برای معامله با روش تکنیکال باید گستره وسیعی از نمودار را بررسی و با انبوهی از اسیلاتورها ، اندیکاتورها و با سختی و مشکلات زیاد ( بواسطه تناقض گویی بین اندیکاتورها و اسیلاتورها با همدیگر ) نمودار را تحلیل نموده و در نهایت با ریسکی به نسبت زیاد اقدام به ترید نمود که این امر بواسطه احتمال فیل شدن تحلیل و سر در گم بودن معامله گر برای نقطه ورود بهینه و محاسبه حد سود و حد ضرر مناسب ، باعث استرس زیادی برای معامله گر می شود که ماحصل آن تصمیمات اشتباه و در نهایت زیان متعدد در معاملات می باشد . حال با شیوه تحلیل " تک کندلی " به جای تحلیل بخش زیادی از نمودار ، فقط یک کندل تحلیل شده که این امر سهولت و سرعت در تحلیل و تصمیم گیری برای باز نمودن و بستن معامله را در پی خواهد داشت . برای استفاده از این روش می توان آخرین کندل ( کندلی که بسته شده باشد ) را در تایم فریم های روزانه – هفتگی – ماهیانه تحلیل نموده و معادل همان تایم فریم را برای آن ، اعتبار تحلیل در نظر گرفت و در پایان زمان اعتبار تحلیل ، معامله تحت هر شرایطی ( چه با سود و چه با ضرر ) بسته شود .

 بعد از تمرین و ممارست در پایبندی به قوانین و قواعد استراتژی و کسب سود همراه با درک لذت از آرامش بدست آمده در معاملات ، برای بهینه نمودن معاملات و افزایش سود آوری با حداقل ریسک ممکن ، قوانین جدیدی را در جهت شناسایی بهتر و بیشتر نقاط تقابل بین عرضه و تقاضا تعریف نموده تا بتوان تعداد موقعیت های احتمالی که منجر به پوزیشن می شوند را افزایش داده و همچنین با تغییراتی در مباحث مدیریت ریسک و سرمایه همچون شرایط رسیدن قیمت به محدوده خرید ( سرعت ، برآیند عرضه و تقاضا و ... ) و معاملات جبرانی - افزایش حد سود (  ) TPاز دو به سه و بررسی انواع چیدمان های خرید و فروش جهت کاهش میانگین خرید و فروش ، در نتیجه افزایش راندمان معاملات را خواهیم داشت
این روش تحلیل برای حضوری کوتاه مدت ( حداکثر یک ماهه ) در بازارهای رنج و فرسایشی طراحی شده تا بتوان علاوه بر حضور در فضای بازار ، سودهای خوبی را با ریسک پایین بدست آورد . همچنین بازار هدف این تحلیل ، بازار یک طرفه سرمایه ( بورس ) – بازار دو طرفه آبشده ، سکه ، ارزها ، بورس کالا ، بازار جهانی می باشد


سرفصلهای دوره آموزشی:

 • سرفصل های دوره اصول سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

  •    تعاریف
  •    اصول اولیه و مبانی تحلیل تک کندلی
  •    نحوه ترسیم خطوط نارنجی و بنفش
  •    نحوه دریافت سیگنال
  •    تعیین سطوح عرضه و تقاضا ( حمایت و مقاومت و روند )
  •    نحوه شکست محدوده های عرضه و تقاضا
  •    روند شناسی
  •    نحوه تهیه جدول تحلیل
  •    نحوه طراحی معاملا جبرانی
  •    جمع بندی و تمرین و رفع اشکالمحاسنی که می توان برای این روش در نظر گرفت به شرح ذیل می باشد

 1) این روش به جای تحلیل محیطی بزرگ و در نهایت احتمالات زیاد برای حرکت بازار ( روش تکنیکالی ) فقط انتهای بازار ( کندل آخر ) در زمان قبل از شروع بازار بررسی شده و برای احتمال صعود بازار یک پلن معاملاتی و برای احتمال نزول بازار نیز پلن معاملاتی دیگری در نظر می گیرد که با توجه به این موضوع حرکت بازار در هر جهت که باشد ، پوشش تحلیلی خواهد داشت .
 2) ترسیم پلن معاملاتی قبل از شروع بازار و قبل از باز نمودن معامله ( در این روش محدوده ورود بهینه – حد سود بهینه – حد ضرر بهینه در نظر گرفته می شود ) .
 3) قابلیت ورود به معامله ( برای  BUYو SELL ) بصورت پلکانی ( چیدمان زمانی یا چیدمان قیمتی ) .

4) عدم ورود به معامله و خروج از آن در هر زمان دلخواه
5) خروج از معامله به صورت پلکانی در صورت رسیدن قیمت به حد سود ها ( در این روش می توان تا دو حد سود {TP}را برای کاهش ریسک معاملات در نظر گرفت ) .
 6) خروج کامل از معامله در صورت فیل شدن الگو و رسیدن قیمت به حد ضرر {SL }.
7) بستن معامله در انتهای مدت زمان اعتبار تحلیل .

8) با توجه به مباحث روانشناسی عرضه و تقاضا و مباحث کندل شناسی که در این روش وجود دارد ، بهترین و بهینه ترین محدوده ورود ( محدوده ای که احتمال کاهش قیمت در آن کم بوده و به نوعی کف قیمتی می باشد ) و بهترین و مناسب ترین نقاط خروج با کمترین ریسک ( نقاطی که بازار بیشترین حرکت را نموده و احتمال برگشت قیمت در آن وجود دارد ) و بهترین نقطه خروج در زمان فیل شدن الگو ( بصورتی نقطه قیمتی حد ضرر در نظر گرفته می شود که کمترین میزان زیان به معامله گر تحمیل شده و از طرفی دادن فرصت به بازار برای برگشت قیمت و ادامه روند در جهت فرآیند معامله ) .
 9) کاهش ریسک معاملات بواسطه وجود پلن معاملاتی دقیق برای احتمالات ایجاد شده در بازار ( محدوده ورود - حد سود – حد ضرر ) و عدم تصمیم گیری لحظه ای برای مواقع خاص .
10) با توجه به در نظر گرفتن کلیه شرایط بازار در این روش و داشتن پلن های مناسب برای شرایط ایجاد شده در هنگام معامله ، نیازی به حضور مستمر و لحظه ای در مارکت نبوده و استرس و فشار روانی به معامله گر وارد نشده و برآیند معاملات سود خواهد بود .

چند خط حرف دوستانه

دوست عزیز احتمالا شما هم جز کسانی می باشید که علاقه دارید در دوره جامع  تحلیل تک کندلی +i شرکت کنید، واقعیت این است که آموزش یکی از تکه های پازل حرفه ای شدن می باشد و این خود شما هستید که جایگاه آینده خود را تعریف خواهید کرد خیلی ها فکر می کنند که به محض ورود فرشته ها آسمانی نازل شده و از دارای ها محافظت خواهند کرد و این را می شود از رفتار و نوع نگرش آنها متوجه شد اما افراد تیزبین و باهوش همواره به فکر ارتقای مهارت های خود و حرفه ی تر شدن هستند شاید بتوان گفت آموزش جز اولین قدم ها در مسیر حرفه ای شدن است و پس از آن نیز باید به کسب تجربه و مطالعه بیشتر مشغول شد و در این مسیر انتخاب با خود شماست.

راه های تماس: 02537124 - 02537744576

ثبت نام حضوری

آخرین مقالات سایت

در این بخش می توانید به بهترین مقالات در زمینه کسب و کار مالی و روش های سرمایه گذاری دسترسی داشته باشید

سوالات متداول

 • سوالات متداول

  سوالات متداول