در 10 جلسه 2 ساعته وارد بازار بورس شوید و خرید و فروش سهام را آغاز کنید.

(بدون داشتن دانش و تخصص قبلی در بورس)

تمامی مهارت های لازم گام به گام و 100 درصد عملی تشریح خواهند شد و در حین دوره قادر خواهید بود به خرید و فروش سهام بپردازید.

اگر مدت ها در آرزوی تبدیل شدن به یک معامله گر بورس بوده اید در این دوره تمامی آموزش های لازم در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

این دوره برای کسانی طراحی شده است که تصیمیم جدی برای شروع فعالیت در بورس دارند.

اگر سرمایه ای دارید که نمی دانید با آن چه کنید با آموزش های این دوره خواهید توانست سرمایه گذاری انجام داده و از آن کسب سود و درآمد کنید.

پول در آوردن از بورس به این راحتی هم نیست.

این کار نیاز به ما هها تلاش و پشتکار دارد ممکن است افراد و یا منابع دیگری راه هایی را برای کسب در آمد زیاد و سریع از بورس به شما پیشنهاد دهند  در این جا باید احتیاط کرده و به این پیشنهاد ها شک کنید شما باید حداقل 3 الی 6 ماه وقت صرف کنید تا بتوانید با فرآیند بازار بورس آشنا شده و خرید و فروش حرفه ای تری داشته باشید اما زمانی که اولین درآمد هایتان را از بورس به دست آورید سختی ها چند ماه یادگیری جبران خواهد شد اگر از یک سال پیش اقدام کرده و آموزش های بورس را گذرانده بودید الان برای خودتان سبد سهامی داشتید و می توانستید در بازار بورس شاغل باشید و کسب درآمد کنید.

این دوره برای چه کسانی مفید است؟

این دوره برای افرادی است که به معنای واقعی کلمه می خواهند به عنوان یک معامله گر و تحلیل گر وارد بازار بورس شوند کسانی که در کنار آموزش ها تلاش مضاعفی برای یادگیری داشته باشند و برای این کار وقت کافی را هم اختصاص دهند.

مزیت های این دوره

این دوره برای افرادی که به هر دلیلی تمایل دارند وارد بازار بورس شوند مناسب است مفاهیم سرمایه گذاری به صورت ساده و روان توضیح داده خواهد شد و شما در این دوره هیچ گونه ابهامی نخواهید داشت در ابتدای دوره کد بورسی خود را دریافت نموده و گام به گام و به صورت واقعی تمرین سرمایه گذاری را با سرمایه اندک شروع خواهید کرد در پایان هر جلسه تمرین هایی به شما داده می شود که با انجام آنها و تسلط کامل به بحث مرحله به مرحله پیش خواهید رفت.
در ابتدا بعد از آشنایی با بازار سرمایه، مفاهیم و اصطلاحات بازار بورس و فرآیند سرمایه گذاری را خواهید آموخت و در جلسات بعد با قوانین ، صورت های مالی و مجامع آشنا خواهید شد و در ادامه مباحث پیشرفته تر از جمله استراتژی های خرید و فروش ، خطوط ، روند و کانال را فرا خواهید گرفت.سرفصلهای دوره آموزشی:

1. آشنايي با بورس و بازار سرمايه
2. مفاهيم و اصطلاحات بازار سرمايه و بورس اوراق بهادار
3. فرايند سرمايه گذاري و خريد و فروش سهام در بورس
4. قوانین و اصول معامله گری
5. آشنايي با صورتهاي مالي
6. آشنايي با مجامع شركتها
6. EPS و P/E ، DPS آشنايي با مفاهيم
8. آشنايي با سايتهاي بورسي
9. آشنایی با انواع ارزش گذاری سهام
10. ريسك بازده و چگونگي محاسبه آن
11. بررسی استراتژی خرید، نگهداری و فروش سهام
12. بررسی استراتژی در افزایش سزمایه شرکت های
13. آشنایی با خطوط روند و کانال و (حمایت و مقاومت)


فیلم دوره ها و نظرات هنرجویان

چند خط حرف دوستانه

دوست عزیز واقعیت این است که بازار بورس جای هرکسی نیست چه بسا افرادی که کل سرمایه خود را یک شبه در این بازار از دست داده اند افرادی که می خواهند در این بازار فعالیت کنند باید صبور بوده و برنامه های آموزشی خود را با جدیت دنبال کنند از کم شروع کنند و تسلیم جو روانی بازار و احساسات شخصی خود نشوند سعی کنید در ابتدا پول اضافه خود را وارد بازار نمایید منظور از پول اضافه پولی است که فعلا نیازی به آن ندارید این را بدانید عامل اول و آخر موفقیت در بورس خود شما هستید و آموزش این آمادگی را در شما ایجاد خواهد کرد که آگاهانه و با دیدی باز وارد این بازار شده و یک شبه کل سرمایه خود را از دست ندهید پس حتی اگر شما پیش بزرگانی همچون وارن بافت هم آموزش ببینید ولی تلاشی در راستای یادگیری عمیق و کسب تجربه نداشته باشید در بازار بورس توفیق چندانی نخواهید داشت.

راه های تماس: 02537124 - 02537744576

ثبت نام حضوری

ثبت نام آنلاین

معرفی دیگر دوره ها

برترین محتوای معرفی دوره های مختلف موسسه آوان

آخرین مقالات سایت

در این بخش می توانید به بهترین مقالات در زمینه کسب و کار مالی و روش های سرمایه گذاری دسترسی داشته باشید

سوالات متداول

 • آیا می توان بدون آموزش وارد این بازار شد؟

  با یک بررسی ساده خود شما هم می توانید متوجه شوید این کار عملا امکان پذیر نیست ولی متاسفانه خیلی از افراد این کار را می کنند که شانس موفقیت در این حالت تقریبا صفر است در نظر بگیرید که می خواهید برای کوهنوردی به کوهستانی بروید که دره ها، پرتگاه ها و صخره های خطرناکی دارد و شما نه آموزش کوهنوردی دیده اید و نه تجهیزات و لوازم کوهنوردی با خود برده اید. چقدر احتمال می دهید که به قله صعود کنید؟ اگر واقعا نمی خواهید بر روی آموزش خود وقت بگذارید و سرمایه گذاری کنید بهتر است سرمایه خود را در بازاری دیگر به کار بگیرید ورود بدون آموزش به بازار بورس همچون بازی کردن با گوی آتش است.

 • مبلغ پرداختی این دوره چقدر است؟

  مبلغ این دوره حضوری و کاربردی 490 هزارتومان است که امکان پرداخت در چند قسط هم وجود دارد شما می توانید با فراگیری مطالب دوره و خرید و فروش سهام در طی دوره حتی بیشتر از مبلغ دوره هم درآمد زایی داشته باشید البته اگر در یادگیری مصمم بوده و با دقت تمام مباحث را دنبال کنید و بعد از دوره هم می توانید با فراگیری بیشتر و کسب تجربه تا سالیان سال درآمد فراوانی کسب کنید اما اگر همچنان برای ثبت نام در این دوره کاربردی و عملی شک دارید می توانید با پرداخت مبلغ 49 هزار تومان در جلسه اول این دوره شرکت نموده و در صورت عدم رضایت کل وجه یرداختی را پس بگیرید.

 • آیا در آوان آموزش های مربوط به فارکس هم ارائه می شود؟

  خیر آوان مجموعه ای قانونی است که با مجوز و نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار فعالیت می کند آموزش فارکس در ایران غیر قانونی است و فعالیت آوان در چارچوب قوانین دولتی می باشد و علاوه بر آن سرمایه گذاری در فارکس و ارزهای دیجیتال در شرایط کنونی ضربه ای بر اقتصاد کشور بوده که این امر با سیاست گذاری ها و خط و مشی های آوان در تضاد است.

 • بازار بورس تا چه حد قانونی است آیا این بازار تا حدی شبیه شرکت های هرمی نیست؟

  خیر ، بورس بازاری قانونی و ارزش آفرین است شما با سرمایه گذاری در بورس در واقع سهام واقعی شرکت ها و بنگاه های تجاری را خریداری کرده و از تولید واشتغال ملی نیز حمایت می کنید بورس در همه جای دنیا بازاری قانونی است در ایران هم کاملا مورد حمایت دولت بوده و سازمان بورس و اوراق بهادار هم یک مجموعه دولتی می باشد که توسط دولت ایجاد گردیده است.

 • آیا فعالیت در بازار بورس شبیه قماربازی نیست که عده ای در آن به سود های کلان می رسند؟

  خیر، شانس هیچ گونه نقشی در بازار سرمایه ندارد و کسانی که در این بازار فغالیت می کنند باید به اصول و تکنیک های این بازار مسلط باشند تا سرمایه خود را از دست ندهند موفقیت در این بازار به هیچ وجه تصادفی نبود و تابع فراگیری دانش لازم و کسب مهارت های معامله گری در طول زمان است.

 • آیا در پایان دوره مدرک دریافت می کنم ؟

   بله پس از طی کردن دوره به شما مدرک معتبر ارائه خواهد شد که مورد تائید سازمان بورس و اوراق بهادار می باشد.

 • آیا برای شرکت در دوره ها نیاز به مدرک تحصیلی مرتبط دارم ؟

  خیر، آموزش های این دوره به صورت صفر تا صد بوده و شما به صورت کامل با تمامی اصطلاحات و مطالب حوزه بورس آشنا خواهید شد و در پایان توانایی معامله گری سهام خواهید داشت.

 • خرید و فروش واقعی در سهام را از چه زمانی می توانم شروع کنم؟

  از جلسات دوم و سوم به بعد می توانید با گرفتن کد بورسی اقدام به خرید و فروش نمایید البته توجه داشته باشید این خرید و فروش ها باید در مبلغ و حجم کم و صرفا برای یادگیری و کسب تجربه در بازار بورس باشد و به مرور زمان شما خواهید توانست حجم خرید سهام و مبلغ سرمایه گذاری را در بورس افزایش دهید و درآمد خود را افزایش دهید.